היי, אני אריאל

nnn (5).jpg

ואת "מומנטו" הקמתי בתקופת הקורונה,

כשכולנו היינו בבית והרגשנו צורך להראות אהבה לאנשים רחוקים (וגם לעשות קצת כיף בזמנים בהם הכי טבעי לטפס על הקירות ולהשתגע 😉 ).

מתנה שלא מפסיקה לתת

בעשור וחצי האחרונים אני מפיק ומפעיל אירועים בשמחה ובאהבה גדולה, וגם כשהחיים חזרו למסלולם ועולם האירועים התאושש, גיליתי ש"מומנטו" ממשיך להיות מרחב נעים שכולו מתנות וחוויות טובות מהם אפשר ליהנות בקלות, וזה משמח אותי מאוד.

המצרכים הדרושים: אהבה, יצירתיות וחיוך

כשעובדים בעולם האירועים, כשמקבלים את האחריות האדירה הזו על אושרו של אדם אחר ולו לערב אחד, מבינים עד כמה מתגמלת היא הנתינה. אני אוהב לגרום לאנשים לחייך, אני נהנה לעורר את האהבה הקיימת בין בני משפחה, חברים וזוגות אוהבים ואני באמת מאושר לגלות שכדי להצליח בכך נדרשת רק מידה של יצירתיות, מקוריות ורצון אמיתי לעשות טוב. את כל אלו תמצאו במתנות שהכנו לכם ב"מומנטו".

מחירים אטרקטיביים (אבל באמת)

בלי אותיות קטנות, בלי תוספות ובלי הפתעות (לפחות לא כאלה מהסוג הפחות חיובי 😊): במומנטו תיהנו ממתנות יצירתיות, מקוריות וכיפיות, ולא פחות חשוב – במחיר סמלי. אני באמת מאמין שלכל אחד מגיע ליהנות מהרגעים היפים והמאחדים של החיים, וזו הדרך!

אחרי הכל, באנו ליהנות

היום יום שלנו רצוף במשימות ואתגרים מסוגים שונים, ולפעמים קל כל כך לשכוח לעצור, לעשות כיף, ליהנות יחד ולהתנתק מהשגרה. בדיוק לשם כך הקמנו את מומנטו – כדי שתוכלו לרגש, להפתיע ולשמח את האהובים שלכם, לחמם להם (וגם לכם!) את הלב ולהזכיר להם עד כמה הם חשובים.

שלכם תמיד,

אריאל