רעיון לדייט ביתי/ בילוי זוגי #1 ( חלק מהמשחקים יכולים גם להיות כבילוי משפחתי)

עודכן: 24 בינו׳ 2021

אנחנו כל היום עסוקים במירוץ החיים - עבודה, ילדים, אוכל, כביסות... אבל אל לנו לשכוח למה בחרנו את הצד השני שיעבור איתנו את המירוץ הזה.

עם המירוץ המטורף אנחנו שוכחים לקחת רגע קטן לעצמינו - רגע לנשום אוויר ולגייס כוחות מחודשים, לכן אעלה פה רעיונות לערבי דייט זוגיים קצרים ומושלמים - על מנת שתוכלו לקחת רגע לעצמכם.


והיום, ערב שוקולד (נו,תודו שזה נשמע טעים)...

🍫 נתחיל עם משחק "דאבל שוקולד" - זורקים 2 קוביות משחק, מי שיוצא לו "דאבל" קם ולובש על בגדיו (חולצה, מכנסיים, וחובש כובע על הראש) ומתחיל לאכול שוקולד מחפיסת שוקולד (חפיסה עם קוביות שוקולד) עם סכין ומזלג, כאשר רק כאשר הוא מסיים בפה קובייה הוא רשאי לאכול את הקובייה הבאה.

בינתיים הבן זוג השני מנסה להוציא "דאבל" עם הקוביות, וכאשר הוא מוציא "דאבל" תורו - השחקן שאכל את השוקולד פושט את הבגדים שהוא לבש, נותן לבן הזוג. בן הזוג צריך להתלבש ולהתחיל לאכול שוקולד עם סכין ומזלג.

השחקן שאכל צריך להוציא "דאבל" - וחוזר חלילה!

המנצח הוא זה שאכל יותר שוקולד!


🍫 מגדל השוקולד – תחרות מי בונה את המגדל הכי גבוה מקוביות שוקולד בזמן קצוב. זה שבנה את המגדל הגבוה ביותר ניצח.


🍫 איקס עיגול משוקולד - לוקחים 2 חפיסות שוקולד שונות (צבע שונה, טעם שונה - בכדי שאפשר יהיה להבדיל) ומשחקים עם קוביות שוקולד איקס עיגול (יש להכין טבלה מראש). מי שמנצח זוכה ב.. (במה שתחליטו).


🍫 המיסו את השוקולד - העבירו את קוביית השוקולד מפה לפה עד שהיא תמס.


🍫 אמת או שקר- על כל אחד מכם לחשוב על שני סיפורים: אחד אמת ואחד שקר. לאחר מכן, ספרו את הסיפורים אחד לשני כל אחד בתורו ותנו לצד השני לנחש איזה מהם אמיתי ואיזה שקרי. במידה וצדקת מגיע לך קוביית שוקולד. במידה ולא - לא נורא תנסו בפעם הבאה!


🍫 רגע... רגע... מה עם קינוח?

למי שעוד לא מכיר - אני ממליץ לכם להכיר את השוקופלת!

כוס עם חלב חם - שמים בפנים מקופלת, מחכים 2 דקות ומערבבים...

תודו לי אחרי זה!
חוגגים יום הולדת / יום נישואין בקרוב?

מוזמנים לראות את מגוון המתנות באתר שלנו :)